0
Wednesday 3 May 2017 - 00:01
Türkçe

Kassam Tugayları, Siyonist Rejime 24 Saat Süre Tanıdı

Story Code : 632867
Kassam Tugayları, Siyonist Rejime 24 Saat Süre Tanıdı
Filistin Enformasyon Merkezi Farsça servisinin haberine göre, bugün bir televizyon programında konuşan Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde, ‘Siyonist düşmanı, Filistinli esirlerin meşru ve adilane taleplerini göz ardı etmemesi ve esirlerin taleplerini 24 saat içinde yerine getirmesi konusunda uyarıyoruz. Aksi halde Kassam Tugayları isteklerin yerine getirilmediği her gün için düşmana ağır bedeller ödetecek ve ileride yapılması kararlaştırılan esir takası anlaşmasına her gün için 30 esirin adını daha ekleyecek.’ dedi.

‘’Onur ve Özgürlük’’ adı verilen bu açlık grevi direnişinde Filistinli esirlerle dayanışma içinde olduklarını vurgulayan Ebu Ubeyde, Gazze’nin zalimane ablukayı kıracak bir savaşa hazırlandığını ve ayrıca esirlerin özgürlüğüne kavuşması meselesine özel önem verdiklerini söyledi.

Gazze halkının bugün Filistinli esirler için sokaklara dökülmesinden övgüyle bahseden Kassam Tugayları sözcüsü, yarın da Batı Yaka halkını esirlere destek gösterileri düzenlemeleri için meydanlara çıkmaya davet etti.

kudusgunu.com
Source : Kudusgunu.com
Comment